קצת עלינו :

פרפקט ליין פתרונות דפוס מתקדמים


משנת 2000 אנו עוסקים בהפקה ובניהול פרויקטים בסביבת העיצוב הגרפי, התדמית, השיווק, היצירה והפרסום. שירות המבוסס על היכרות מעמיקה עם החומרים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

אנו מתמחים בהפקות בתחום הנייר עם שילוב חומרים אלמנטים וטכנולוגיות מתחומים נוספים כגון הדפסה ושימוש בסוגי מתכות, עץ, זכוכית, חומרים פלסטיים, טקסטיל שימוש בטכניקות ובחומרים חדשניים בעולם הדפוס שיעניקו לתוצר הסופי נראות מקורית.

במהלך השנים תווינו שיתוף פעולה עם עשרות ספקים ובתי דפוס מבחר בלתי נגמר של אפשרויות: , עיצוב והפקת קטלוגים, אריזות ,מיתוג נקודות מכירה, ספרים חוברות ופרסומים שונים ומגוונים חיתוך בלייזר, לכה סלקטיבית, פוייל זהב כסף ונחושת ובכך אנו מספקים פתרונות רבים המאפשרים ביצוע פרויקטים לוגיסטיים מורכבים ומיוחדים בשיתוף עם תאגידים וחברות במגזרים השונים.

מטרתנו היא ליצור את המוצר הטוב והמתאים ביותר לכל אחד מלקוחותינו, ביצוע והפקת המוצר  מתוך הבנת צרכיי הלקוח.

 אנו מאמינים כי שירות אישי פיקוח מקצועי על כל שלביי העבודה ותקשורת רציפה א מול הלקוחות סוללים את הדרך להשגת המוצר הרצוי והאיכותי ביותר.

ההתממשקות של מגוון השירותים אותם אנו מספקים מייעלים את תהליכי העבודה מקצרים את לוחות הזמנים ומבטיחים את איכות המוצר הסופי והתמחור הטוב ביותר.


מבין לקוחותינו מצויים גופים בתחומי הנדל"ן , חברות תקשורת, חברות מובילות בתחום מוצרי המדף והתעשייה, רשתות וחברות מזון ומוצרי צריכה, חברות אופנה, חברות קוסמטיקה וטואלטיקה, חברות הפקה גופים מוסדיים וממשלתיים, מפעלים בתחום ההיי-טק ביוטק הסטרטאפ ועוד.

מבין לקוחותינו :

2all בניית אתרים